تعطیلی دوهزار مسجد در تاجیکستان


🔴مسئول کمیته دولتی امور دینی تاجیکستان اعلام کرد ، یک هزار و ۹۳۸ باب مسجد که مجوز رسمی برای فعالیت نداشتند در این کشور تعطیل شدند.

🔴بخشی از این مساجد بنا به تصمیم نهادهای محلی رسمی برای سکونت به خانواده های نیازمند واگذار شده و بخش دیگری نیز بعنوان واحدهای تامین اجتماعی ، فرهنگی و یا کارگاه های نساجی استفاده می شود.

🔵این مساجد فقط بخش کوچکی از هزاران مسجدی هستند که با پول های عربستان به دور روسیه چیده شدند تا حیوانات وهابی را تربیت بکنند و به جان روسیه و بقیه کشورها بندازند هرچند دیر ولی ای کاش همه اقمار شوری سابق نظارت دقیق تری بروی مساجدشان داشته باشند.

🔵بدون تردید این مساجد از نوع مساجد صرفا مذهبی که در ایران و بقیه کشورها وجود دارند که صرفا برای نماز و نیایش و امور فرهنگی ستفاده میشود نیست

🔵وحشی ترین و خونخوار ترین جنگ جویان داعش در سوریه هم از کشورهای اطراف روسیه مخصوصا چچن هستند.

🔵در قضیه قتل عام مسلمانان چچن هم روسها شاخکشون نسبت به گسترش وهابیت در مرزهایش بیدار شده بود،دلیل این مساله هم که به ایران ایراد میگیرند چرا ساکت بود دقیقا همین مساله هست،چون روسها مشغول سرکوب وهابی ها بودند نه شیعیان و اهل تسنن،البته جنایت هایی هم در حق زنان و کودکان کردند که زیاد بزرگ نمایی میشود،اگر روسها حمله نمیکردند الان خیابان های روسیه هر روز شاهد عملیات انتهار و بمب گذاری و ... بود.

کانال تلگرام من/پروفایل فیسبوک من/پروفایل اینستاگرام من/پروفایل دوم اینستاگرام من(نوشته های وبلاگی)/صفحه من در ویکا/صفحه من در توئیتر


/ 0 نظر / 48 بازدید