اتحاد کره شمالی و کره جنوبی

🔴وزارت اتحاد کره جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد، کیم یو جونگ، خواهر رهبر کره شمالی به همراه هیأتی بلندپایه برای شرکت در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی به کره جنوبی سفر می‌کند.

🔴دولت کره جنوبی روز شنبه اعلام کرد کیم جونگ-اون، رهبر کره شمالی نامه ای به مون جائه-این رئیس جمهور کره جنوبی فرستاده و وی را به پیونگ یانگ دعوت کرده است.

🔵واقعا کره شمالی خطر واقعی است یا آمریکا که همواره به کره شمالی فشار می آورد و کره شمالی را منزوی میکند و از اتحاد دو کره جلوگیری میکند؟

🔵اتحاد دو کره حتی در صورتی از قدرت حزب کومونیست بکاهد و حزب کومونیست در راس هم نباشد،به دلیل وجود چین از نفوذ آمریکا هم به شدت کاسته میشود در نتیجه نهایت تلاشش را میکند تا از اتحاد دو کره جلوگیری کند و همیشه یک دشمن فرضی به اسم کره شمالی داشته باشد و پایگاهش یعنی کره جنوبی را از دست ندهد در صورت اتحاد دو کره کومونیست ها به آمریکا اجازه داشتن پایگاه در کشورشان را نخواهند داد.

🔵یک سری از کتابها و اخباری که از کره شمالی بیرون میایید دروغ پردازی های رسانه ای هست،زمانی هم میگفتند در ایران آب و غذا پیدا نمیشود رانندگان خارجی مسابقات رالی با خودشان غذا آورده بودند داخل ایران که وارد شدند شاخ در آوردند،دلیل این تبلیغات هم محیط محدود و امنیتی کره شمالی هست ولی در کشور خودشان اینترنت ملی دارند گوشی هوشمند تولید کرده اند و ...

کانال تلگرام من/پروفایل فیسبوک من/پروفایل اینستاگرام من/پروفایل دوم اینستاگرام من(نوشته های وبلاگی)/صفحه من در ویکا/صفحه من در توئیتر

/ 0 نظر / 44 بازدید