چرا فرقه ها را باید سرکوب کرد؟

مغلطه ای که در میان ایرانیان رایج است بر این مساله مبتنی است که در اکثریب بودن همیشه دلیل برحق بودن نیست،واضح است که در اقلیت بودن هم همیشه دلیل بر حق بودن نیست،همه اکثریت ها روزی از گروهای چند نفره تشکیل شده اند که به مرور زمان یک اقلیت ناحق تبدیل به یک اکثریت ناحق شده است.

الف-واضح است که دلیل اصلی تشکیل فرقه ها توسط کشورهای استعماری عوض کردن بافت مذهبی اجتماعی کشور هاست.

ب-این عوض کردن بافت همیشه بطور کامل انجام نمیشود و همیشه یک چند دسته گی را در کشورها منجر میشود،نتیجه دقیقا همانند کشور هند میشود دو دسته سیک ها و مسلمان ها به قتل عام همدیگر میپردازند،این جدایی دینی و اجتماعی می تواند کشورها را به سوی تجزیه به پیش ببرد.

نکته جالب این است که فرقه های تشکیل شده در کشورهای جهان سوم دقیقا در تضاد کامل با آداب و رسوم و بافت این کشورها هستند مثلا در کشوری مانند ایران که بافت مذهبی دارد و اصطلاحا مردم آن با غیرت هستند در فرقه ها برای عوض کردن بافت این کشور بطور گسترده مناسک جنسی انجام میشود،در یک تحقیق مشخص شد که بخشی از زنان حاضر در عرفان حلقه به طلاق تمایل پیدا میکنند.

ج-همیشه باید قبل از رشد غده سرطانی و قبل از سرایت آن به همه جای بدن جلوی بزرگ شدن و رشد آن را گرفت.

د-در همه عرفان ها و فرقه ها اعضای فرقه به مرور زمان طوری مغزشویی میشوند که به رهبر فرقه با چشم خدا نگاه میکنند و بدون چون و چرا فرامین رهبر فرقه را اجرا میکنند،این مساله نیز از دیدگاه امنیت ملی برای هر کشوری خطرناک است زیرا رهبر فرقه با دستورات خود می تواند افرادی را به قتل برساند و نامنی ایجاد کند،ولی در اکثر مکاتب سیاسی که از روی تعقل بنا شده است نگاه به رهبری نسبی است و رهبری فر ایزدی ندارد.به همین دلیل زمانی که مثلا در آمریکا رئیس جمهور میخواهد به سوریه حمله بکند تضاهرات ضد جنگ به راه می افتد ولی در فرقه وقتی رهبر گفت بکش یا باید بکشی یا طرد شوی و حتی گاها خودت سر به نیست شوی.

ه-فرقه ها معمولا برای جذابیت بیشتر و جذب افراد دست به اعمال سفیه و دور از عقل میزنند که در هر جامعه ای مطرود و باعث هیرت افراد است،مانند حرکت های عجیب لباس های عجیب و ...،ولی با گسترش فعالیت های زیر زمینی فرقه همین اعمال دور از محدوده عقل در سطح جامعه شیوع پیدا میکند و تبدیل به قسمتی از آداب و رسوم جوامع میشود که بدون تردید اثرات وضعی خود را نیز به همراه دارد.

ز-فرقه ها در رواج شبه علم بسیار پیشتاز تر هستند و علاوه بر جوامع علوم را نیز به سمت انحطاط پیش میبرند،در ایران میتوان در این مورد به فرقه رجوی و مخصوصا فرقه عرفان حلقه اشاره نمود.

در مجموع میتوان نتیجه گیری کرد که نبود فرقه ها برای یک کشور از بودن آن بسیار مثمر ثمر تر است و ضررها و خسارت های فرقه ها برای کشورها بسیار بیشتر است و اگر با هر برچسبی از قبیل دموکراسی آزادی بیان و ... جلوی فرقه گرایی گرفته نشود از هر گوشه کشور فردی یک پرچم برمیدارد و چند نفر انسان ساده را دور خودش جمع میکند نتیجه هزار دستگی و فروپاشی یک کشور است،مثلا درباره هند اگر اختلافات مذهبی بین سیک ها و مسلمانان وجود نداشت هم اکنون کشوری بنام پاکستان وجود نداشت و از هند جدا نشده بود،بدون تردید برای آزادی بیان و اندیشه و دموکراسی نیز همیشه باید چهارچوبهایی مخصوص خودش در نظر گرفته شود،آزادی بیان و اندیشه تا زمانی قابل احترام است که امنیت من نوعی و امنیت ملی کشور من و مرزهای کشور من را مورد تهدید قرار ندهد.

حال کشوری دچار فرقه گرایی شد و دولتی خواست با فرقه گرایی مقابله نماید،باید میلیون ها دلار صرف فرهنگ سازی و میلیون ها ساعت وقت صرف تولید و ارائه محتوی کند و وقت و زمان چندین هزار نفر صرف نقد موارد بیهوده ای شود که با یک سری بازداشت قابل پیشگیری بود،با مبالغ سنگینی که صرف روشنگری درباره این موارد میشود میتوان برای صدها نفر اشتغال درست کرد،پس گاهی در نطفه خفه کردن خیلی بهتر است.

جهت عضویت در صفحه تلگرام من کلیک کنید

آیدی مدیر برای تماس در کانال قرار داده شده است.

برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام من کلیک کنید

جهت دنبال کردن مدیر تارنما در توئیتر کلیک کنید

جهت ارتباط با مدیر تارنما در فیسبوک کلیک کنید

جهت ارتباط با مدیرتارنما در vk کلیک کنید

/ 0 نظر / 45 بازدید