شاهزاده برنگرد لطفا!

🔷در طول تاریخ ایران یک بار هم سابقه نداشته است که وقتی سلسله ای رفت دوباره بازگردد،تنها یک بار خسرو پرویز به یکی از سردارانش مغلوب شده بود کل سلسله هم نیفتاده بود فقط کنترل اوضاع از دستش خارج شده بود، توانست با کمک ارتش روم(بیگانگان)به قدرت باز گردد،یک بار هم محمد علی شاه سعی داشت با کمک روسها دوباره بازگردد که شکست خورد.آدمی هم که پای بیگانگان را به ایران باز کند برنگردد بهتر است. نکته جالب آن هست که آن زمان ارتش روم میتوانست به شاه برای بازگشت کمک بکند ولی ارتش آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد چون بر اساس برآورد ها روز اول جنگ رقمی نزدیک به بیست هزار آمریکایی جانشان را از دست میدهند،وقتی آمریکا جرات حمله ندارد مطمئن باشید ترکیه پاکستان و عربستان هم جرات این کار را ندارند.

🔷مورد بعدی رضا شاه،امیر کبیر،مصدق،شاه،سردار سلیمانی و آیت الله خمینی و آیت الله خامنه ای و بقیه همه مسئولین ایران بودند و هستند،ایران مسئول کسی نیست ارثیه پدر کسی هم نیست،بخشی از سلطنت طلب ها ایران را بخاطر شاه میخواهند نه شاه را بخاطر ایران این میهن دوستی نیست شخص پرستی هست مردم عامی ایران میهن دوست نیستند مصدق پرست شاه پرست خمینی پرست و ... هستند.

🔷آدمی هایی که چندین دهه سابقه مدریتی و اجرایی دارند وقتی سر کار می آیند این همه خراب کاری میکنند حساب کنید آدمی که در پنجاه سالگی سابقه یک سال کار مدریتی و اجرایی ندارد رسما اعلام کرده بیکار هست روی کار بیایید چند دهه باید عمر یک ملت برباد برود که ایشان در هشتاد سالگی کار یاد گرفته باشند.

مورد دیگر این هست که حتی در صورتی که در ایران رخدادی رخ بدهد با توجه به اینکه دست روی دست بسیار است شانس ایشان چیزی نزدیک به صفر است.

کانال تلگرام من/پروفایل فیسبوک من/پروفایل اینستاگرام من/پروفایل دوم اینستاگرام من(نوشته های وبلاگی)/صفحه من در ویکا/صفحه من در توئیتر

/ 0 نظر / 45 بازدید